Tado virtuvės ir Agnės Sabulytės projektas: “Prancūziškas desertas“

„Prancūziškas desertas“ – tai šokio, dainos ir kulinarijos spektaklis. Šis vakaras – tai muzikinis desertas prancūzų kultūros melomanams. Programoje prancūzų vokalinės muzikos perlai, tokie kaip nostalgiškos F.Poulenko, aistringos G.Bizet, žaismingos G.Faure, svajingos Cl.Debussy, paprastumu žavinčios E.Satie bei nepamirštamos kino filmų melodijos. Vokalinė muzika persipina su prancūziškų valsų melodijomis, kurios atlikėjus įsuka į nepamirštamo šokio sūkurius ir, žinoma, abejingų nepaliekanti prancūzų virtuvė: ant laužo virta svogūnų sriuba, creme brule ir kiti patiekalai.

Galutinis renginio valgiaraštis visuomet yra derinamas su klientu.

Atlikėjai:

Agnė Sabulytė (sopranas) – jaunosios kartos solistė, kūrybinių projektų sumanytoja ir iniciatorė, dainų tekstų autorė. Atlikėja  bendradarbiauja su jaunosios kartos kompozitoriais, aktoriais, šokėjais,  ypatingą dėmesį skiria poezijai, yra parengusi ne vieną muzikinę-literatūrinę programą. Agnė Sabuytė keletą metų skyrė šeimai, savęs ieškojimams ir tobulinimuisi. Po pertraukos atlikėja grįžta su įkvepiančia aistra eksperimentuoti, kurti ir kalbėti apie meilę gyvenimui įvairiausiomis išraiškos priemonėmis.

Donatas Bakėjus (šokėjas) – baleto šokėjas, aktorius, pedagogas, sceninės praktikos vadovas M.K.Čiurlionio mokyklos baleto skyriuje, choreografas. Donatą Bakėjų galima būtų vadinti vienu charizmatiškiausių ir įdomiausių šokio scenos atlikėjų. Savo paprastame ir nuoširdžiame bendravime jis atskleidžia gilias psichologines žinias, kurios gražiai ištirpsta sceniniuose vaidmenyse, sukurdamos įtaigius, kartais iš pirmo žvigsnio atrodančius nesvarbius, vaidmenis. Donatas yra A.Cholinos teatro šokėjas, taip pat dalyvauja įvairiuose kitų režisierių ir choreografų pastatymuose, daug dėmesio skiria vaikų meniniam ugdymui, yra festivalio vaikams ir jaunimui “Dansema” direktorius bei vienas iš įkūrėjų.

Tadas Motiečius (akordeonas) – vienas talentingiausių jaunosios kartos akordeonistų, apdovanotas Karalienės Mortos premija, daugkartinis Lietuvos ir tarptautinių konkursų laureatas, aktyvus seminarų ir festivalių dalyvis. Jaunojo atikėjo koncertų geografija plati – nuo Lietuvos iki Kinijos.  Atlikėjo repertuaras įvairiapusiškas – nuo klasikos iki šiuolaikinės akademinės muzikos, taip pat jam nesvetima lengvoji, subtiliojo džiazo melodika. Tadas daug dėmesio skiria šiuolaikiniai akademiniai lietuvių kompozitorių kūrybai, yra atviras ieškojimams ir naujiems amplua.